Korraldajale

Korraldajale

Konverentsi- ja peomaja
ehk simmanisara

Mahutab teatristiilis kuni 200 osalejat. Vajalik esitlustehnika (kõlarid, mikrofonid, ekraan, projektor) on saalis olemas.

Saalis on statsionaarne lava ja selle vastasseinas baar koos abiruumiga. Simmanisara juurde kuulub ruumikas teisaldatava varikatusega väliterrass koos välibaariga.

Kupland

Rehetare

On resto ja väiksemate, kuni 40 in seltskondade päralt. Saal on ühendatud väikese eheda kõrtsitoaga ja maja ulatuses on katusealune ruumikas terrass, mis suvisel ajal on resto mõnusaks laienduseks.

Vaata virtuaaltuuri

Saunamaja

Sobib nii suuremate sündmuste ühe osana kasutamiseks kui kuni 20 inimesele väiksema koosviibimise pidamiseks. On olemas ruum lauataguseks olemiseks, terrass ja otsetee looduslikku vette. Saunamõnude täienduseks on olemas ka kümblustünn.

Vaata virtuaaltuuri

Klientide tagasiside

Koostöö oli imeline! Kui midagi küsisime, siis need asjad ka saime. Probleemidele kiired lahendused, abi korraldamisel. Kindlasti tuleme tagasi ja siis loodetavasti juba spaasse! Aitäh veelkord, et aitasite meie päeva nii ilusaks ja säravaks teha! Soovitame teid kindlasti ka teistele!

Liisa ja Reiko Hell

Päästeameti tugivaldkondade nimel edastan suured tänud kogu Haanjamehe rahvale, alustades pererahvast ja lõpetades koristaja ning köögipersonaliga. Meil oli teiega koos tore, toit oli ülimaitsev ja kogu korraldus mõnus. Osalejad andsid mulle koduteele kaasa suu ja sülega kiitust ning tänu.

Edda Kiik

Rahandusosakonna nõunik, Päästeamet

Meil on nii hea meel, et teie kasuks otsustasime! Saun oli suurepärane, toidud ülimaitsvad ja kõlas arvamus, et voodid on teil paremad kui kodus 😊 Soovitame teid kindlasti oma koostööpartneritrele ja külalistele!

Siiri Raime

Büroojuht, Tartu 2024

Suur, suur tänu meid vastu võtmas ja hoidmast. Lõime hea tunde suurele sündmusele vastu minnes.

Ave Sopp

Muusikatoimetaja, Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA

Lisategevused

Pakume ka sündmuste programmi koostamist ja läbiviimist, erinevaid esinejaid, töötubasid.

Haanjamehe talus pakutav on tervik, mille saab erinevatest osadest ise kokku panna või siis usaldada seda, mille oleme siin hästi läbi katsetanud.

Lisaks majutusele, toitlustamisele ja spa-puhkusele on võimalus erinevatele sündmustele tellida just meie maastikule ja looduskeskkonnale iseloomulikke jalgsi-, ratta-, suusa- ja räätsamatkasid.

Talu vahetus naabruses asub ka Eesti ühe ürgsema metsakoosluse ja huvitavama profiiliga mägi – Vällamägi.