Korraldajale

Konverentsi- ja peomaja
ehk simmanisara

Mahutab teatristiilis kuni 200 osalejat. Vajalik esitlustehnika (kõlarid, mikrofonid, ekraan, projektor) on saalis olemas.

Saalis on statsionaarne lava ja selle vastasseinas baar koos abiruumiga. Simmanisara juurde kuulub ruumikas teisaldatava varikatusega väliterrass koos välibaariga.

Rehetare

On resto ja väiksemate, kuni 40 in seltskondade päralt. Saal on ühendatud väikese eheda kõrtsitoaga ja maja ulatuses on katusealune ruumikas terrass, mis suvisel ajal on resto mõnusaks laienduseks.

Saunamaja

Sobib nii suuremate sündmuste ühe osana kasutamiseks kui kuni 20 inimesele väiksema koosviibimise pidamiseks. On olemas ruum lauataguseks olemiseks, terrass ja otsetee looduslikku vette. Saunamõnude täienduseks on olemas ka kümblustünn.

Lisategevused

Pakume ka sündmuste programmi koostamist ja läbiviimist, erinevaid esinejaid, töötubasid.

Haanjamehe talus pakutav on tervik, mille saab erinevatest osadest ise kokku panna või siis usaldada seda, mille oleme siin hästi läbi katsetanud.

Lisaks majutusele, toitlustamisele ja spa-puhkusele on võimalus erinevatele sündmustele tellida just meie maastikule ja looduskeskkonnale iseloomulikke jalgsi-, ratta-, suusa- ja räätsamatkasid.

Talu vahetus naabruses asub ka Eesti ühe ürgsema metsakoosluse ja huvitavama profiiliga mägi – Vällamägi.