Meie lugu

Meie lugu


Tere, armas külaline!

Rõõm on Sind näha meie kodulehel ja veel suurem rõõm on päriselt Haanjamehe taluõuel kohtuda!
Oleme teist põlve pere-ettevõtjad, kes jätkavad paarkümmend aastat perenaise isa majandatud turismitalu pidamist ja arendamist. Inimesed on muutunud ja nende ootused puhkuse veetmisele samuti. Turismitalu kaasaegne versioon on meie jaoks kaks ühes – kõik mugavused talukeskkonnas.

Me usume õigel ajal tehtud õigetesse otsustesse ja sellesse, et kui päriselt tahad, siis on kõik võimalik. Haanjamehe taluõuel on näha ja tunda meie senised elu- ja töökogemused, südamega panustatud aeg, lugupidamine looduse ja esivanemate loodu suhtes.

Meie endi jaoks on oluline olla hoitud nii puhkuse kui töö tegemise ajal. Seepärast on ka kõik Haanjamehe juures pakutav niisugune nagu meile endale meeldiks. Tunne, et sa oled oodatud, kajastub kõiges – sõbralikus suhtlemises, maitsetes taldrikul, ülestehtud voodis ja küdevas saunas.
Vähetähtsaid soove pole olemas ja kui Sa natuke meie kodulehel ringi vaatad, siis leiad kindlasti midagi just sulle sobivat. Leiad meilt kõik vajaliku nii kaugtöö tegemiseks kui perega puhkamiseks, tähtpäevade tähistamiseks või kolleegidega aja mahavõtmiseks.

Kohtumiseni Haanjamehe juures!

Elen ja Herki-Sven